Hakkımızda

World Stage & Truck olarak, ürün portföyündeki mobil sahne ve mobil araçları tasarlarken motivasyonumuzu yıllardır hizmet verdiğimiz etkinlik sektörüne mobilite, çok yönlülük ve teknoloji yönünden tüm ihtiyaçlara hitap edecek araçlar üretmekten almaktayız. Yıllar önce konserlerde ve seçim çalışmalarında doğan ihtiyaçlara yönelik olarak tasarlamaya başladığımız mobil sahneleri yıllar içerisinde geliştirerek, aynı anda yüzlerce kişiye hizmet veren, etkinliklerin kalitesini en üst seviyelere taşıyan araçlar ürettik.

Araçlarımızı üretirken en temel hedefimiz müşterilerimize hızlı kurulum ve demontaj imkanı sunan teknolojiler ile güvenli ve konforlu bir etkinlik ve çalışma ortamı yaratmaktır. Bu sebeple araçlarımızın tamamı farklı koşullara ve zorlu hava şartlarına dayanıklı malzemeden üretilmiştir. Farklı ihtiyaçlara uygun olarak tasarladığımız tüm araçlarımızda mekanik, ulaşım, hidrolik ve sahne teknolojilerinin tamamını harmanlayarak en iyi ürünü elde etmeyi amaçlamaktayız.

Mobil araçlar üzerine geliştirdiğimiz teknolojiler ile ürün çeşidimizi ve hizmet verdiğimiz alanları zaman içerisinde genişleterek mobil sağlık araçlarından, mobil gıda araçlarına, mobil kamu araçlarından, mobil reklam araçlarına, ulusal ve uluslararası tüm kamu ve özel kuruluşların, STK’ların ihtiyaçlarına hitap edecek tüm mobil araç türlerini tasarlamaya başladık. Ürettiğimiz mobil araçlar ve profesyonel ekibimiz ile insani yardım kuruluşların öncelikli olarak tercih ettiği firmalardan biri haline geldik. Özellikle mobil hastane, mobil yemekhane, mobil yardım tırları gibi kamunun acil ihtiyaçlarına yönelik geliştirdiğimiz mobil araçlarımız başlıca gurur kaynaklarımızdandır.

Sektörde edindiğimiz güvenilir ve saygın üretici ünvanını korumak için, ürettiğimiz her araçta daha iyisini hedeflemeyi bir ilke haline getirdik.  Amacımız geliştirmeye büyük bir bağlılık ile devam ettiğimiz mobil araçlarımız ile topluma uzun yıllar boyunca katkı sağlamaktır.

Sevgilerimizle,