Mobil Teknoloji Araçları

Mobil Bilim Tırı

Mobil Simülatör

Mobil Stüdyo

Mobil Sinema

Mobil Canlı Yayın Aracı

Mobil Bilim Tırlarımız, çeşitli eğitim kurumları, teknoloji şirketleri, AR-GE kuruluşları ve teknoloji müzeleri tarafından talep edilen, bilimsel etkinliklerin ve deneylerin yapıldığı, sergilerin yapıldığı, eğitimlerin düzenlendiği ve farklı teknolojilerin tanıtıldığı araçlardır. Bilim tırları, toplumun bilimle buluşmasına olanak sağlayan ve gezici niteliği sayesinde bilime ve teknolojiye erişimin kısıtlı olduğu bölgelerde, toplumu bilim, teknoloji ve mühendislik alanlarına teşvik etmeye yardımcı olur. Robotik teknolojiler, yapay zeka, hologram teknolojileri, astronomi gibi farklı alanlarda ve temalarda tasarlanabilen mobil bilim tırları, kurumların çalışma alanlarına ve kullanım amaçlarına bağlı olarak uzman mühendislik ekibi ile üretilmektedir.

Mühendislik alanında kullanılan ve üretimimizde olan araçlardan bir diğeri de Mobil Simulatördür. Mobil Simulatörler, çok çeşitli alanlarda, profesyonel eğitim amaçları için kullanılabildiği gibi eğlence amacı için de üretilebilen gerçek dünya deneyimlerini tekrarlayarak öğrenmeyi kolaylaştıran bir araç sistemidir. Sağlık Bakanlığı ve bağlı kurumlar, Tarım Bakanlığı ve bağlı kurumlar, Askeri kurumlar, teknoloji kurumları ve özel şirketler tarafından birbirinden bağımsız birçok konuda ve teknolojide mobil simülatörler talep edilmektedir. Geçmişten bu yana, uçuş simulatörlerinden, cerrahi eğitim simülatörlerine, sanal gerçeklik simulatörlerinden, yarış simülatörlerine kadar çok sayıda simulatör tasarladık. Mobil simülatörlerimizi, kurumların çalışmak istedikleri ürünü belirlemesi sonrasında tasarlayıp, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak yaratıcı tasarım ve çözümler ile üretmekteyiz.

Televizyon ve Radyo kurumları, Prodüksiyonu şirketleri, haber ajanslarının en önemli ihtiyaçlarından biri olan; Mobil Stüdyolarımız, firmamız tarafından sağlanmaktadır. Mobil Stüdyolarımızı, dizi ve film setlerinde ya da uzak mekanlarda yapılan çekimlerde, taşınabilir radyo istasyonu olarak dış mekanlarda ayrıca müzik kayıtları yapmak üzere kullanılabilecek donanımda üretmekteyiz. Medya sektöründe, mekan bağımsızlığı sağlayan ve tüm prodüksiyon ihtiyaçlarına son teknoloji ekipmanları ile cevap veren mobil stüdyolarımız günümüzde medya profesyonellerinin vazgeçilmezi haline gelmiştir.

Mobil Canlı Yayın Araçlarımız

içerisinde çeşitli kamera ekipmanları, ses ekipmanları, video düzenleme araçları, ses düzenleme araçları ve iletişim araçları gibi donanımlar barındırır. Mobil canlı yayın araçları, anlık haberleri veya olayları gerçek zamanlı olarak izleyicilere aktarmak için önemli bir araçtır. Haber ajanslarının ve medya kuruluşların bünyesinde bulundurduğu mobil canlı yayın araçlarının kapasitesini, müşteri talep ve beklentilerine göre tasarlamaktayız.

Mobil Sinemalarımız,

açık hava etkinlikleri, festivaller, kamusal alanda film gösterileri gibi halka açık etkinliklerde kullanılmak üzere tasarlanan bir mobil sinema sistemidir. Mobil sinemalarımızda yüksek kaliteli ve büyük boyutlarda bir taşınabilir perde, gündüz ve gece koşullarına uygun görüntü sistemleri, yüksek kapasitede ses sitsemleri ve seyircilerin konforu düşünülerek seçilmiş bir oturma düzeni bulunmaktadır. Açık hava etkinlikleri düzenlemek, belirli toplulukları bir araya getirerek film gösterimleri yapmak için kullanımı kolay ve kaliteli bir çözümdür.

Mobil Bilim Tırı, Mobil Simülatör, Mobil Stüdyo, Mobil Canlı Yayın Aracı, Mobil Sinema