Mobil Gıda Araçları

Mobil Yemekhane

Mobil Mutfak

Mobil Fırın

Mobil Kafe

Mobil Soğuk Hava Deposu

Mobil Yemekhaneler, mobil araçlar içerisinde en çok tercih edilen ve neredeyse her alanda kullanılan araçlardan bir tanesidir. Tüm kamu kurumlarının, askeri kurumların, belediyelerin, sivil toplum kuruluşlarının, özel şirketlerin, etkinlik alanlarından, askeri üstlere, açık hava etkinliklerinden şantiyelere temel ihtiyaçları karışlamada ihtiyaç duyduğu önemli bir araçtır. Mobil yemekhanelerin kapasitesini ve içeriğini, hizmet verilecek kişi sayısına bağlı olarak belirlemekteyiz. 250 kişi ile 15.000 kişi arasında farklı kapasitelerde tasarlanıp üretilebilen mobil yemekhanelerimiz, içerisinde fırınlar, ızgaralar, pişirme ve soğutma alanlarının bulunduğu yemek hazırlık ve pişirme alanları, servis alanları, gıdaların güvenilir ve sağlıklı şartlarda muhafaza edildiği depolama alanları, temizlik alanları ve personel yönetiminin sağlandığı idari alanlardan oluşmaktadır. Özel talepler doğrultusunda mutfaklarda pizza, pide gibi farklı pişirme özellikleri gerektiren fırınlar kullanılabilmektedir. Mutfaklarda gerek duyulan enerji ihtiyacını karşılamak üzere yüksek kapasitede jeneratörler tercih edilmekte ve mobil yemekhanelerin kesintisiz hizmet vermesi sağlanmaktadır. Mutfaklarda ihtiyaç duyulan uzun ömürlü hazırlama, pişirme ve servis malzemeleri yerleştirilmektedir.

Sağlıklı gıda üretimi ve depolanmasına ilişkin hazırlanmış Bakanlık yönetmeliklerine bağlı kalınarak ürettiğimiz mobil yemekhanelerde, en önem verdiğimiz husus soğutma ünitelerinin ve depolama alanlarının doğru şekilde hazırlanmış olmasıdır.

Ürettiğimiz Mobil Soğuk Hava Depoları sayesinde gıda endüstrisi, ilaç endüstrisi, tarım ürünleri endüstrisi, kimyevi ürünler endüstrisi gibi farklı sektörlere mensup bir çok ulus ve uluslararası kurum, ürünlerini düşük sıcaklıklarda güvenle muhafaza ederek, farklı lokasyonlara taşıyabilmektedir. Üretim öncesinde, ürünlerimizi talep eden müşterilerimiz ile bir araya gelmekte ve talep edilen mobil soğuk hava deposunun kapasitesi, izolasyon gereksinimleri ve kullanılacak soğutma sistemi gereksinimleri belirlenmektedir. Genel itibari ile depolarımızda dayanıklı dış yalıtım malzemesi, paslanmaz çelik ve yalıtımlı kompozit paneller kullanmaktayız. Mobil soğuk hava depolarımızın kesintisiz ve kapasitesi yüksek enerji kaynakları ile donatılması önem taşıyan bir konudur bu sebeple depolarımızı, elektrik ve jeneratör ile çalışan soğutma sistemleri ile donatmaktayız. Hazırlanan ürünlerimizin kalite kontrolleri yapılmakta ve müşterilerimize tesliminde, mobil soğuk hava depolarımızın ve içerisine yerleştirilen tüm ekipmanın sertifikasyonu sağlanmaktadır.

Mobil Kafeler, kullanım amaçları ile doğru orantılı olarak en esnek ve yaratıcı tasarım özelliklerine sahip araçlardan birisidir. Mobil kafelerimizi bir diğerinden farklı kılan ve en titizlikle çalıştığımız aşaması tasarım safhasıdır. İç dekorasyonu, dış tasarımı kullanacak kurumun kimliğine, hedef kitle özelliklerine ve güncel tasarım trendlerine bağlı olarak belirlenmektedir. Mobil kafenin mutfağında kullanılacak tüm mutfak ekipmanı ve seçilecek ürünler, güvenilir markalardan temin edilen garantili ve sertifikasyonlu ürünlerdir. Kafelerin içerisinde yer alan elektrik, su ve doğalgaz tesisatı uzman mühendis ekibi ile yönetmeliklere uygun bir şekilde yerleştirilmektedir.

Mobil Yemekhane, Mobil Mutfak, Mobil Fırın, Mobil Soğuk Hava Deposu, Mobil Kafe