Mobil Araçlar

Mobil Araçlar
Müşterilerimizin projelerinde ihtiyaç duydukları farklı niteliklerde ve kişiye özel tasarlanmış araçlar üretiyoruz. Tanıtım tırları, eğitim tırları, mobil hastane tırları, klinik eczane tırları, mobil bilişim ve teknoloji tırları, mobil eğitim ve toplantı tırları, yardım tırları, mobil sergi ve müze tırları, mobil led ekranlar, mobil sinema tırları, mobil çocuk bakım ve oyun tırları uzun yıllardır üretmekte olduğumuz sayısız araçtan bazılarıdır. Projenin niteliğine, içeriğine ve amacına bağlı olarak geliştirdiğimiz ürünlerimizi, hem müşterilerimizin talep ve vizyonlarına hem de piyasa ve proje gereksinimlerine uygun şekilde tasarlıyoruz.

Tasarım ve mühendis ekibimiz ile müşterilerimizi bir araya getirdiğimiz ön-tasarım toplantılarında, onların ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunmak öncelikli amaçlarımızdandır. Tasarım sürecinin tamamlanması ile tasarım ekibimiz, yaptıkları 3D modelleme alternatiflerini iş ortaklarımıza sunarak, üretim sürecine geçmeden onay almaktadır. Üretim süreci, yıllardır birlikte çalıştığımız mühendisler ve teknisyenler tarafından titizlikle sürdürülmektedir. Kullanılan tüm malzeme, sertifikalı, son teknoloji ve modifiye edilebilir altyapıdadır.

Üretim sürecinin tamamlanmasının hemen sonrasında, teslimat öncesinde, ürünün kurulumu tarafımızca yapılmakta ve ürün kalite kontrol sürecine tabii tutulmaktadır. Testlerin ve son kurulumun tamamlanması ile ürün teslimata hazır hale getirilmektedir. Uzun ömürlü kullanım amacına uygun olarak üretilmiş mobil sahnelerimizde zaman içerisinde ihtiyaç haline gelen değişiklikleri ve bakım ihtiyaçlarını da uzun yıllar boyunca satış sonrası destek ekibimiz ile sağlamaktayız.