Kiralama

Kiralama hizmetlerimizi mevcut filomuz ile Türkiye sınırları içerisinde sağlamaktayız. Kiralama öncesinde, en uygun ürünün tedarik edilebilmesi için müşterilerimiz ile, etkinlik türü ve kapasitesi hakkında görüşmekteyiz. Müşterilerimizin bütçeleri de göz önünde bulundurularak uygun ürünü seçip onlara finansal açıdan en uygun olan teklifi sunmaktayız. Mobil sahne tedariği yapılması durumunda, sahne içerisinde ihtiyaç duyulabilecek ses sistemi, ışık sistemi, görüntü sistemi ve led ekran gibi tüm donanımı, etkinliğin içeriğini ve türünü göz önünde bulundurarak sağlamaktayız.

Mobil araç ihtiyaçlarında, tasarım ekibimiz gerekli projelendirmeyi yapıp müşterimize sunmakta, özel talepleri karşılamak üzere imalat sürecine girilmektedir.
Kiralama süresi boyunca, teknik ekibimiz ile birlikte, sahada tüm ihtiyaçlarınızı yerel olarak çözmekteyiz. Kiralama filomuz her yıl ortalama 1000 etkinlikte hizmet vermektedir. Kiralanan araçlarımız ile birlikte, tecrübeli teknisyenlerimiz size işleriniz süresince destek vermektedir. Kullanılan araçların tüm donanımı güncel olmak ile birlikte sertifikalı ürünler kullanılmaktadır. Ürün teknik donanımı üzerine uzman destek hizmetleri birimimiz 7/24 ihtiyaçlarını karşılamak ve sorunları çözmek üzere hazır bulunmaktadır.