Özel Amaçlı Çözümler

Mobil Tuvalet

Mobil Çocuk Bakım ve Oyun Tırı

Mobil Jeneratör

Mobil Eğitim Tırı

Mobil Yardım Tırı

Mobil Sergi ve Müze Tırı

Kurum, kuruluş ve özel şirketlerin standart taleplerinin yanı sıra, isteğe bağlı  özel talepler içinde proje bazlı tasarımlar yapmaktayız. Kreatif tasarım ekibimiz taleplerinizi sizlere özel çözümlerle karşılayacak benzersiz tasarımlar yapmak için titizlikle çalışmaktadır. Hem çocuklara hem de yetişkinlere yönelik çeşitli mobil eğitim tırlarından, kurumların ve sanat galerilerinin görünürlüklerini arttırmak ve daha büyük kitlelere ulaşmak için talep ettikleri Mobil Sergi ve Müze Tırlara, özellikle belediyelerin halkın ihtiyaçlarını hijyenik bir şekilde ve her ortamda karşılamak amacı ile kullandığı Mobil tuvalet ve lavabolara, Mobil Jeneratörlere ve Mobil yardım tırlarına, mobil araç sınıfına dahil her çeşit aracı, iyi tasarlanmış bir projeye dönüştürüyoruz. Mobil araçlarda Özel amaçlı çözümler geliştirmemiz, sadece müşterilerimiz ile bir araya gelerek onların ihtiyaçlarını ve amaçlarını dinlememiz ile mümkün olmaktadır.

Onların ihtiyaç ve vizyonlarını, yaratıcı ve kullanışlı fikirler ile destekleyerek hayata geçirmekteyiz. Edindiğimiz tecrübe ve ürettiğimiz araçlar sayesinde daha önce uygulanmamış fikir ve projeleri, tasarımları ile dikkat çeken, kullanımı konforlu ve teknolojik mobil araçlara dönüştürüyoruz.

Mobil Tuvalet, Mobil Jeneratör, Mobil Yardım Tırı, Mobil Çocuk Bakım ve Oyun Tırı, Mobil Eğitim Tırı, Mobil Sergi ve Müze Tırı