Teknik Destek

Etkinliklerinizde bizden talep etmiş olduğunuz aracın içerisinde bulunan tüm donanım ve ekipmanın kullanımı esnasında sizleri yalnız bırakmıyoruz. Araçların alana getirilmesinden içerisindeki ekipmanın kurulumuna, kontrollerinin yapılmasına ve operasyonuna kadar tüm süreçlerde, profesyonel teknik ekibimiz sizlere destek vermektedir. Teknik ekibimiz uzun yıllardır sektörde deneyim kazanmış, tanınmış kişilerden oluşmaktadır. Her çeşit araç ve yan ekipman ile yıllardır çalışan, gelişen teknolojilere hakim ve her türlü problemi kısa sürede çözme yetisine sahip çalışanlarımız, kurulum öncesinde, işletim sırasında ve demontaj süresince sizlere güler yüzlü ve profesyonel bir hizmet vermektedir. Alanında uzman mühendis ve teknisyenlerden oluşan teknik ekibimiz, tasarımdan, mekanik ve elektronik donanıma, araçlarımızın üretiminin her aşamasında aktif rol oynamaktadır. Bu sebeple, kullanım esnasında oluşabilecek her sorunu öngörüp, en etkin çözümlerle program akışının aksamasının önüne geçmektedir.

Müşterilerimiz satın aldıkları bir ürünün kendilerine teslim edilmesinden sonra, profesyonel teknik ekibimiz ile birlikte bir günlük bir eğitim sürecine girmektedir. Ürünün özellikleri ve nasıl kullanılacağına ilişkin gerçekleştirdiğimiz eğitimlerde, kullanıcıların ürünleri herhangi bir dış desteğe ihtiyaç duymadan kullanmasını sağlamaktayız. Bu eğitimlerde ürünlerin, elektronik ve mekanik donanımları, kurulumları ve nasıl kullanılacakları detaylı olarak gösterilmektedir.

Müşterilerimize verdiğimiz destek eğitim süreci ile sona ermemektedir. 7/24 hizmet veren satış sonrası destek ekibimiz, bizi en güvenilir firmalar arasında en üst sıralara çıkarmaktadır. Ürünlerimizin kullanımları sırasında ihtiyaç duydukları desteği, onlara gerek uzaktan gerek kullanım alanına giderek sağlamaktayız. Kurulum, demontaj ya da kullanımda karşılaşılabilecek teknik problemler, ya da eğitim alan kişilerin yaptığı iş değişiklikleri sebebi ile ortaya çıkan ihtiyaç durumları için, satış sonrası destek ekibimiz müşterilerimizi her an desteklemeye hazırdır. Ürünlerimizin kalitesini ve performansını garanti altına almaktayız. Bu sebeple müşterilerimiz satın aldıkları ürünleri, herhangi bir performans kaybı yaşamadan uzun yıllar kullanabilmektedir.